Konference Mediální (r)evoluce: Média a kultura v digitální době

Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky FF UP Vás srdečně zve na studentskou konferenci konanou 4.5. 4. 2018 v Olomouci. Konference je určena všem studentům a studentkám doktorského a magisterského studia, ale také končícím bakalářům a bakalářkám, kteří dokončují svou první kvalifikační práci.

Uvítáme příspěvky věnující se problematice médií, komunikace a současné (pop)kultury v jejich nejširším pojetí, zejména pak takové, které se umně vypořádávají se současnou všudypřítomností nových médií.

Rozsah abstraktů je 250 slov, prosíme o připojení medailonku s indikací stupně studia a akademickou profilací.

Deadline pro podání abstraktů je 15. 3. 2018. O přijetí návrhu Vás budeme informovat nejpozději do 23. 3. 2018. Návrhy příspěvků zasílejte, prosím, na adresu: studentska.konference@upmedia.cz. Tam se rovněž můžete obracet s případnými dotazy.

Konference se bude konat v budově, v níž sídlí Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky – mapa zde.

Konferenční poplatek činí 150 korun.

K ubytování můžeme doporučit Hostel Long Story Short, popřípadě koleje při Univerzitě Palackého.

Již o den dříve, v úterý 3. 4., se bude pod společnou hlavičkou Mediální (r)evoluce konat „žurnalistická“ část konference v podobě přednášek a workshopů různých hostů s názvem Novinařina v nesnázích, kde se objeví témata nových médií, manipulace a mnoho dalších. I na tuto část programu jste srdečně zváni, stejně jako na následující neformální setkání v předvečer naší konference.

CFP_studentská konference_Olomouc